Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Berepedt a körmöm mellett a...

Berepedt a körmöm mellett a bőr! Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanában berepedezik a körmöm mellett a bőr, egészen lent a körmöm végénél és eléggé fájdalmas. Gondolom a mosogatás miatt is. Hiába kenem, újfent bereped. Próbáltam bekenni, levágni, de mindig megvastagodik ott a bőr és bereped, néha véres is. Van valakinek ötlete hogyan lehet eltüntetni? Kenegetem is hidratáló krémmel.
2013. dec. 18. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Natrium chloratum CH9-et szopogass éhgyomorra körömszálka esetén. Minden nap 1-szer 3 globuluszt min. 1 hónapon keresztül. A homeopátiás szabályok szigorú betartásával, pl. ne rakd a mobilod mellé, ne egyél előtte-utána fél órán át, stb.
2013. dec. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Tetran krém mulasztotta el a fájdalmas berepedést, este kend be, tegyél rá ragtapaszt, reggelre szépen begyógyul, utána csak gumikesztyűben mosogass és kend kézkrémmel naponta többször a kezed.
2013. dec. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget.
2013. dec. 19. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!