Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Has bal alsó oldalán duzzanat...

Has bal alsó oldalán duzzanat mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy pár órája a hasam bal alsó részén duzzanat van. Először csak viszketett, később észrevettem, hogy meg van dagadva. Nyomásra nem fáj, de szembetűnő és eléggé zavaró. Kicsit mintha zsibbadna is, de csak kicsit. Előző nap fizikai munkával kicsit megerőltettem magam, és utána fájt a hasam, főleg vizelésnél (de ha megerőltetem magam nagyon, akár csak futással is, akkor is jelentkezni szokott ez a hasi fájdalom, vizeléskor pedig erősödik). Szóval kb. mi lehet ez. Vakbél lehet, vagy annak más tünetei vannak?

2013. dec. 21. 01:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyre jobban zavar. Kicsit már kezdek ideges lenni.
2013. dec. 21. 02:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább sérvre gyanakodnék a helyedben...
2013. dec. 21. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A vakbél teljesen más tüneteket okoz. Viszont sérved lehet. Menj sebészetre.
2013. dec. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen. Egy kis guglizás után a sérv a legvalószínűbb. Sebészeten azt mondták, hogy ez még nem komoly, elég lesz pihentetni, meg jegelni, borogatni, és felírtak egy gyógyszert is.

Köszi a válaszokat.

2013. dec. 21. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!