Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Reggel felkeltem, akkor még semmi bajom nem volt, elmentem reggelizni, pirítóst ettem sajttal és zsírral és ittam hozzá egy tejeskávét. Ezután mosogatni mentem és erős alhasi fájdalom nyilalt belém, nem bírtam befejezni, el kellett mennem a mosdóba, ahol kb 15 percen keresztül folyamatosan volt székletem, de erőlködnöm kellett, emellett folyamatosan csikart a hasam, de ugyan úgy az alhasam, miután kijöttem elkezdett fájni a derekam is és újra vissza kellett mennem, azóta voltam még egyszer, de már nem kellett annyira mint az elsőnél, viszont azóta is érzem a derékfájást és az alhasam, de nem olyan intenzíven. Mi lehet a probléma? Mitől fájhat a derekam? Az erőlködéstől? Vagy van valami más magyarázat?

2013. dec. 21. 10:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!