Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben az esetben megcsinálnák...

Ebben az esetben megcsinálnák az abortuszt? (szigorúan elméleti kérdés)

Figyelt kérdés
Veszélyesnek van beállítva a munkahelyem, annyira azért nem az, a lényeg, hogy ionizáló sugarat használunk diagnosztikai célra, és minket is ér valamennyi szórt sugár. Ha terhes lennék és nem venném észre időben(persze észrevenném, mert mindig pontosan jön meg) akkor erre hivatkozva a 12. hét után is megcsinálnák az abortuszt?
2013. dec. 22. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

És a saját egészségedet ez nem károsítja?

Vagy nem értem a kérdést.Abortuszt bárki "megcsinálhatja" ha akarja,mert nem illegális.

Ja,most olvasom,hogy 12.hét után....Jó kérdés.

Nem tudom,nem hinném,hogy vannak extrém esetek,ami miatt ez a szabály felülírható,max talán ha az anya élete veszélyben van.

De ez attól is függhet,hogy mennyire haladta meg a 12 hetet,1-2 nappal vagy pár héttel,nem mindegy.

2013. dec. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én elsősorban a saját egészségem miatt aggódnék.

terhes vagy?

2013. dec. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy nem veszélyeztet engem(és mivel elméleti a kérdés, így nem nem vagyok terhes). Azért is jutott eszembe, mert a sugár az károsítja a magzatot valamennyire és betegségre hivatkozva bármikor megszakítható a terhesség.
2013. dec. 22. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan hogy működik az abortusz,de sehol,semmi pénzért nem dolgoznék,ahol veszélyeztetve van az egészségem.
2013. dec. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
annyira azért nem kell túlreagálni, nem ebbe fogok belehalni. tény hogy régen sokan meghaltak fiatalon, de ma már nem jellemző ez.
2013. dec. 22. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a baba beteg, akkor igen, de ha nem látnak rajta semmit, akkor nem követik el.
2013. dec. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha a gyereken kimutatható elváltozás/fejlődési rendellenesség van. Egyébként szerintem nem.
2013. dec. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-esnél a pont. A röntgen pl úgy működik, hogy az elején mindent vagy semmi, vagyis vagy elvetélsz, vagy semmi baja nem lesz a magzatnak, 2. trimtől okozhat fejlődési rendellenességet.
2013. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!