Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abortuszt csak kimondottan a...

Abortuszt csak kimondottan a lakóhelyhez közeli kórházban lehet elvégeztetni, vagy más kórházat is választhatok?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
szabad orvos- és kórházválasztás van
2010. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ de nekem azt mondták hogy,csak ahová tartozok,ott végzik el!söt azt is mondták hogy miért jöttem más kórházba,mert én nem ide tartozom!!remélem érthetöen írtam le amit szerettem volna!!
2010. máj. 4. 13:13
 3/13 anonim ***** válasza:

A kórházba lakóhely szerinti körzetek tartoznak.

Viszont ha konkrétan egy bizonyos orvossal szeretnéd elvégeztetni az abortuszt, akkor - a szabad orvosválasztás miatt - abba a kórházba kell menned, ahol az adott orvos dolgozik.

2010. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszike az utolsó íronak,de ha konkrétan nincs orvosom,csak más kórházba szeretném elvégeztetni?akkor ugy is jó,vagy nem!!(sajnos nemrég volt abortuszom és ez miatt nem szeretnék oda vissza menni!)
2010. máj. 4. 13:29
 5/13 anonim ***** válasza:
nemrég volt abortuszod és most újabb abortuszod lesz? :-o....gratulálok a felelőtlenségedhez
2010. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

NE LEGYEN ABORTUSZ (SZERINTEM) AZZAL MEGÖLSZ EGY ÁRTATLAN EMBERT! NEKEM A MAMÁM AZ BANYÁMAT AKARTA KIKAPARTATNI, CSAK NEM SIKERÜLT. HA SIKERÜL, ÉNS E VAGYOK.

DE TE TUDOD PRESZE

2010. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13:23-as vagyok. Ha nincs orvosod, akkor ugyanabba a kórházba kell menned, ahol az előző abortuszodat is elvégezték (gondolom, körzetileg oda tartozol).
2010. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
mindenkinek igaza van egyettértek avval a nézettel,hogy az abortusz gyilkosság!!!de ha az ember férje nem akarja a babát,akkor mit lehet tenni?elkötésröl is szó volt de anyagi okok miatt sajnos a kiírt idöpontra nem volt pénz,gyógyszer nem jöhet szóba,a lábam végett(majdnem trombózisom lett)az orvosok szerint,sajna nem csak rajtam múlik,múlott az egész!!!!
2010. máj. 4. 13:52
 9/13 A kérdező kommentje:
13:23-as válaszolonak írom és ha választok orvost valamelyik más kórházban azért külön kell fizetnem az orvosnak???
2010. máj. 4. 13:55
 10/13 anonim ***** válasza:
a férjed húzzon gumit akkor...vagy hagyd el
2010. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!