Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet trombózis, vagy csak...

Lehet trombózis, vagy csak bemesélem magamnak? Ráérek holnap dokihoz menni, vagy minél előbb? Háziorvoshoz mehetek ezzel?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, sajnos túlsúlyos és dohányzok is, emellett a suliban meg itthon ülök sokat, egy héten 1x sportolok 1,5 órát, ami nagyon kevés.

Már néhány napja fáj a tüdőm, köhögök, és ma d.u. elkezdett fájni a vádlim is (visszérre hajlamos vagyok, anyumtól örököltem, van is). Nem látom, hogy meg lenne duzzadva, de kellemetlen érzés.


2009. nov. 26. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
hát túlsúly és cigi mellett bőven lehet. de lehet csak egy fertőzés, ami köhögést és izomfájdalmat okoz. háziorvoshoz menj, ő pontosan meg tudja mondnai mi a bajod.
2009. nov. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!