Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bélelzáródás gyanú? (bővebben...

Bélelzáródás gyanú? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Régóta fáj a hasam,puffadok étkezés után.Az emésztésem sosem volt a legtökéletesebb,így nem foglalkoztam vele különösebben.Viszont 1,5 hete teljesen étvágytalan vagyok,de ha ennék,akkor sem tudok,mert érzem,hogy tele vannak a beleim széklettel és fájnak(különösen a jobb meg a bal oldalon egy-egy pont környékén).Ma volt székletem végre 4! nap után,de csak nagyon kevés mennyiség távozott belőlem,de az is elég nagy bélfájdalmak árán,mert hiába erőlködtem,csak fájt,de nem jött több,nem tudtam kipréselni.Nem volt székrekedésem pedig.Miután valami sikerült,utána nagyon fájtak a beleim,és fura érzést is éreztem,már azt hittem elvérzek.Miután eszek valamennyit morognak nagyon hangosan.Erős a gyanúm,hogy daganatom van,és azért okoz már ennyi tünetet,mert elég nagy szerintem.Félek,hogy belehalok a bélelzáródásba.Szerintetek is van rá esélyem,hogy ez az?
2013. dec. 24. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem sok. Egyél rendszeresen, ne összevissza, sok rostosat (gyümölcs) továbbá sok folyadék.
2013. dec. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Feltétlenül nézesd meg orvossal, édesapám ebbe halt bele a nyáron..
2013. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!