Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat ennyi ideje a...

Borzika kérdése:

Mitől fájhat ennyi ideje a derekam? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
2009-ben végeztek egy gerincvelői folyadék levételt, mivel akkor ott azt mondták, hogy épp ott a derekamnál van gerincferdülésem (bár nem tudom nem-e a bénaságukat akarták így leplezni) 9-szer szúrtak, két érzéstelenítőt és a hetedik szúrásra sikerült levenni. Azóta minden nap fájt a derekam, de nem volt vészes. Aztán 3éve természetes úton megszületett a lányom, aki hozzám képest kicsit nagy volt, ezért azóta jobban fájt a derekam, de még így is elviselhető volt. Most december elején volt meg a ciklusom és azóta viszont éjjel-nappal elviselhetetlenül fáj, tegnap óta már a farkcsontom is, annyira hogy ülni alig tudok. Mit lehet ezzel tenni? Kihez forduljak? Még csak 22vagyok, és bár magas a fájdalomküszöböm, ha lehetne valahogy akkor helyrehozatnám. Ortopédus segíthet? Köszi a válaszokat!
2013. dec. 24. 21:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg annyit hozzatennek, hogy most mar honapok ota nem tudok jol aludni a fajdalomtol, sehogy nem jo fekudni. Ulni sem jo most december eleje ota, allni sokaig pedig 2009ota nem megy. Mindig azzal biztatom magam, hogy majd idovel rendbe jon, meg most biztos epp ezert meg azert faj. Utalok orvoshoz jarni, jopar borzalmas elmeny miatt, de ha tudnam kihez forduljak, most mar elmennek...
2013. dec. 24. 22:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom összefüggés van-e az érzéstelenítő badása és a derékfájásod között. Kérj a reumán kivizsgálást. Gyógytornával, kezeléssel helyrehozható.
2013. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán segíthetne az akupunktúra is
2013. dec. 25. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg van ott gerincferdülés azt még egyszer

meg kéne röntgenezni

2013. dec. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!