Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 5 éves kisfiam szinte kivétel...

5 éves kisfiam szinte kivétel nélkül mindig hány az autóban. A dokink nem hajlandó gyógyszert/kúpot írni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Dokink a nyalókát ajánlotta,de cseppet sem használ.Kb 20km-t kibír a gyerkőc,de többet nem...igazi rémálom.Épp tegnap vitték el a nagyszülők a dédihez,jó párszor megálltak közben,mégis a 60km-es úton 3x hányt,végig nyafizott.Indulás előtt kb fél órával adtam egy fél B6-ot,de mint látszik,nem ért semmit. :(
2013. dec. 26. 04:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Lehet büdös van az autóban. Valamire allergiás.


Vidd el hullámvasutazni, hogy hozzászokjon a kanyarokhoz.

2013. dec. 26. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Hat állandóan gyogyszerezni se jo a gyereket, az biztos. Lehet kapni homeopátiás szereket, azt is kiprobalhatnatok.
2013. dec. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kiskoromban én is hánytam az autóban,aztán szépen elmúlt,
2013. dec. 26. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Az én kisebbik fiam is csak Deadalon tablettával bírta ki évekig az autóutat, szerencsére egy idő után megszűnt neki. Nekem a saanyúcukor használt kiskoromban, citromos, jó savanyú is mulasztja a hányingert, de Deadalon recept nélkül is kapható.
2013. dec. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Hányingerre jó a gyömbér, kóla,tonik. Ezt iszogassa út közben. De ha hosszabb útra mentek nyugodtan adjál a fiadnak az utazás előtt egy Daedalonetta kúpot. Azt recept nélkül lehet kapni. Természetesen ne rendszeresen add,de időnként alkalmazva nem lesz tőle semmi baja.
2013. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A Daedalonetta kúp tudtommal receptköteles, de a Daedalon tabletta nem és 6 éves kortól adható.
2013. dec. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen,igazad van, vényjöteles,de a Daedalon-t 6 év alatt nem lehet adni.
2013. dec. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A kisfiú pedig 5 éves.
2013. dec. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt szopogassa, már utazás előtt egy héttel kezdje el: COCCULINE tabletta. Minden nap min. 1-szer 1-et elszopogatni (előtte-utána fél-fél órán át ne egyen, igyon, ne mosson fogat) és ne tegyétek mobiltelefon mellé a ridikülbe vagy laptop mellé az asztalra. Utazás napján is szopogassa el! Homeopátiás, kicsi gyermeknek is adható.
2013. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak arra gondoltam a Daedalonnal, hogy ha a kisfiú 5 év és 10 hónapos, akkor már adható neki 1x-1x, ez a 2 hónap nem fog osztani szorozni semmit.
2013. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!