Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normalis hogy nem kaptam...

Normalis hogy nem kaptam gyogyszert?

Figyelt kérdés
2 hetig korhazban voltam guillain barré syndromaval es 2 napja engedtek haza de nem kaptam semmilyen gyogyszert ez normalis? vagy mennyek el a haziorvosomhoz?? 21/l
2013. dec. 13. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs a zárójelentésen javasolt gyógyszer? Menj el a háziorvoshoz, majd ő felírja ha kell szedned.
2013. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vegig lapoztam minden papirt de nem talaltam semmit ami gyogyszer szedesre utalna..
2013. dec. 13. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

A zárójelentés egy példányát a körzetinek kell leadni.

Milyen gyógyszert akarsz rá??Hashajtót?

2013. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

intenzíves nővérként hadd kételkedjem abban, hogy ezzel te két hétig voltál kórházban...

ha két hétig voltál benn, nem ez volt a bajod.

2013. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hat a papirjaimra is ez a syndroma van irva voltam intenziven is vele le is voltam benulva vmi plazma felezist kaptam jol vagyok de.meg gyogyulgatok! aki hiszi hiszi aki nem azzal nem tudok mit csinalni!
2013. dec. 13. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!