Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj ha élvezem, hogy hízok? A...

Baj ha élvezem, hogy hízok? A testem bírni fogja az ilyen gyors súlygyarapodást?

Figyelt kérdés

Régebben feltettem egy kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__4984..

2 hónapja csinálom, és 10 kilót híztam. Most 71 kg vagyok. Egyre jobban érzem magam, minél kövérebb vagyok. Kb 90-95-re akarok felmenni. A mostani tempóval ez kb 4 hónap. Semmi bajom nem lesz tőle? Ha ismertek gyorsabb hízási technikát, írjátok. Köszi.



2013. dec. 27. 00:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Mennyi idős is vagy?

Inkább ne hízzál (mem egészséges)

2013. dec. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány centi vagy?
2013. dec. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Élvezd, ahogy szétrepedezik a bőröd, az ám a szép látvány.
2013. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, ha ez csak háj lesz rajtad az nem szép látvány.

Egyébként hosszú távon nem tesz jót az egészségednek.

Az elhízásnak lehet nem kívánatos hozadéka is:

magasvérnyomás, cukorbetegség, az izületeknek cipelni kell a plusz súlyt, előbb kopnak.

Ha magas vagy és ez nem csak háj, hanem kimunkált izomzat akkor viszont csak gratulálni tudok .

2013. dec. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány?
2013. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem baj ha élvezed. sok ember élvezné, de nem meri ezt csinálni és hízni amennyi jólesik mert túl sokat foglalkozik mások véleményével.
2013. dec. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 hónap alatt 10 kiló, szép munka! hízni nagyon egészségtelen, de remek móka! én imádok enni, gyakorlatilag kajafüggő vagyok. (170 kg vagyok, 16 éves fiú) én úgyanígy érzek, minél kövérebb vagyok, annál jobban érzem magam. úgyhogy sok sikert, haver!
2013. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem is hasonlók a tapasztalataim, bár én nem szándékosan hízom. A barátnőm viszont remekül főz és süt, és saját bevallása szerint nagyon büszke rá, hogy ez rajtam egyre jobban meglátszik. Két év alatt 190 centihez 75 kilóról 90 fölé híztam a főztjén, szóval ahhoz képest, hogy elég sovány voltam, amikor összejöttünk, most már igencsak kezdek pocakosodni, de egyre jobban szeretek enni, ráadásul a közös evéseknek köszönhetően a barátnőm is jól meghízott, és nekem nagyon bejön husin.
2014. jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hány kilónál tartasz azóta? Hogy érzed magad?
2014. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!