Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amnéziás vagyok?

Amnéziás vagyok?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt kezdett olyan lenni, hogy nem emlékeztem semmi olyanra amit az az előtti napon csináltam. Most mintha megint "előjött" volna, mert amikor mentünk ki edzésre(Díjugratok)akkor valahogy az egyik barátnőm megkérdezte, hogy mikor voltál utoljára edzésen?! Gondolkodtam meg minden, és nem tudtam rá válaszolni. Mint már megtudtam, az előző napon voltam, és egyszerűen semmit sem tudtam elmondani, hogy kik voltak ott, mit csináltunk, melyik lóval voltam, semmi ilyet. Nagyon megköszönném, hogyha valaki értelmes választ tudna rá adni. Köszönöm

2013. dec. 27. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. És ne hanyagold el a problémát4 nagyon komoly idegrendszeri okai lehetnek.
2013. dec. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, Köszönöm. És mit értesz azon, hogy nagyon komoly idegrendszeri okai lehetnek ?
2013. dec. 27. 11:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehetnek pszichés okai,de a következők is. Pajzsmirigy problémák – pajzsmirigy mirigy alul működése.

Nyugtató hatású szerek és bizonyos gyógyszereket,

Hosszú távon a túlzott alkoholfogyasztás.

Diétás vagy egyéb hiányosság a B1-vitamin vagy a tiamin hiánya.

Az agyi vérkeringés zavara.

Agyi daganatok.

Agy fertőzések-mint a Lyme kórt, a szifilisz vagy a HIV/AIDS.

Alzheimer-kór

Hormonális változások,pl. ösztrogénszint emelkedése.

2013. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 googlegugli válasza:
Ennek oka lehet epilepszia is, úgy, hogy nem tudsz róla, hogy kisrohamos epilepsziás vagy. Nézz utána az átmeneti globális amnéziának (TGA).
2018. jan. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!