Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amnéziás hogy lehet az ember?...

Amnéziás hogy lehet az ember? Esetleg fej be verés stb?

Figyelt kérdés
egy dologzatomhoz információt szeretnék szerezni személyes tapasztalatókal :)
2013. nov. 27. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Úgy, mint te. Mikor és miért felejtettél el írni?
2013. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bárzsing ***** válasza:
Én egyszer általános iskolás koromban a Balaton jegén csúszkáltam (tesióra keretében), amikor irtó nagyot estem hátrafelé, jól bevertem a tarkómat, majd alig tudtam lábra állni, úgy nézhettem ki, mint valami tajrészeg :) Valahogy kikászálódtam a partra, még hallottam, ahogy az engem kiröhögő osztálytársam is elesik, aztán képszakadás. Az utána következő emlékem az, hogy ülök az irodalomteremben, és hirtelen azt sem tudom, milyen nap van. Kicsit olyan volt, mintha álomból ébrednék. Kb. fél óra eshetett ki, de valószínűleg azalatt normálisan viselkedtem, mert a barátaim nem hittek nekem, mikor elmondtam nekik, hogy kiesett a Balatontól suliig tartó út. Ami mondjuk rosszul esett, de mindegy :D
2013. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát ha ez kötekedés akkor azért , mert igaz nem ide tartozik, de elvan törve a kezem...

És értelmes választ várok olyan emberektől akik baleset során akár egyéb más módszertől balesettől lett amnéziás. És hogy élték át vissza tért az emlékei vagy sem.

2013. nov. 27. 13:03
 4/4 anonim válasza:
Nekem ugyanigy volt amnéziám. Eltört a kezem s emiatt elfelejtettem helyesen irni.
2013. dec. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!