Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Majd egy hete (nem folyamatosa...

Majd egy hete (nem folyamatosan) ég a gyomrom. Mit (t) egyek, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Gondolom a bejgli + szénsavas üdítő + mézeskalács kombó kezdte a problémát, de azóta visszafogom magam (sok finom karácsonyi sütit is csak néztem), meg vagy tejet iszom, vagy Rennie-t eszem (nem egyszerre), de semmi...

Volt teljesen tünetmentes napom, de pl tegnap előtt és ma csak este jött elő (8-9 óra után).

Próbáltam a már fent említett tejet, Rennie-t, szódabikarbónát, koplalást, de semmi.

Ja és 21 vagyok, tehát remélem még nem egy kifejlett reflux.


Mit tegyek?

Egyek sokat? Egyek keveset? Igyak sokat? Igyak keveset?



Orvoshoz csak a hét második felébe tudnék jutni, addig egyszerűen nincs időm :S

By the way... ezzel milyen orvoshoz kell menni?

Köszönöm.


2013. dec. 29. 23:12
 1/2 anonim válasza:
Én Salvus vizet iszom ilyen esetben (Egy átlagos csemegében kapható). Elég vacak az íze, de néhány korty segít egyetlen pillanat alatt.
2013. dec. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, megpróbálom, nagyimnál van (kóstoltam már még kissrác koromban is, és tényleg nem a legfinomabb lötyi :D)

és tényleg köszi, valahogy ki is ment a fejemből mint alternatíva :)

2013. dec. 29. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!