Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagoyn sokat mentem az elmúlt...

Nagoyn sokat mentem az elmúlt kétnapban és hirtelen vagyis előtte vagy 2hétig ki se mozdultam a lházból. Most a talpam lábujjaim alatti rész be van dagadva és fáj. Lehetséges, hogy a sok menés miatt van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Megerőltetted, nincs hozzászokva.

Áztasd kicsit enyhe meleg vízben, és kend be éjjelre az eddig használt kézkrémeddel.

Gyógykenőcs apró, esetleg láthatatlan sérülésnél sebbe mehet. Pihentesd.

2013. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de ne aggódj, nem lesz tőle semmi bajod.
2013. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer hasonlóan jártam.Kb 2-3 hétig nem mozdultam ki(pánikbetegség miatt), aztán egyszer csak muszáj volt a sok bezártság után megmászni a 4.emeletet, mert vendég jött és csak én voltam otthon hogy beengedjem.Nos, nekem attól, hogy ennyi tespedés után megmásztam az emeletet, mire visszaértem már úgy fájt mindkét lábam, hogy azt hittem bele gebedek.Csak másnap múlt el.Akkor jöttem rá, mit tesz a bezártság, ez az élmény úgy megijesztett, hogy többé nem engedtem meg magamnak, hogy ilyen soká ne mozduljak ki.
2013. dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!