Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az a...

L.vali..12 kérdése:

Szerintetek normális az a lány aki 16 éves még nem volt pasija és nem is szeretne 18 éves koráig?

Figyelt kérdés
2013. dec. 31. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Igen!


Sőt, ő igazán normális!

2013. dec. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 encsike17 válasza:
100%

Szia

Én 17/L vagyok nekem sincs barátom és nem is volt még.Ha te jól érzed magad így ne törődj avval mások mit mondanak.

2013. dec. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már hogyne. Van akinél ez egyszerűen későn kezdődik. Sőt, nehéz hinnem, hogy vannak olyan lányok, akik 11-12-13 éves korukban már tényleges szerelmet és szexuális vágyat éreznek, mégis a kislányok felének barátja van akkorra, meg elveszíti. :S Divatból pasiznak, ez szerintem gusztustalan.


Én 18 évesen voltam először szerelmes. Az nem jött össze, úgyhogy az első csók is (!) és az első szex is 22 évesen volt. Ezt utólag kicsit későinek ítélem, de csak kicsit. Nem bántam meg különösebben, hogy nem feküdtem össze fűvel-fával korábban...

2013. dec. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen lány normális!
2014. jan. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt azért nem mondanám,hogy ő normális,a többiek nem. Mindenki más! Mindenki lehet normális,ha ilyen akkor is ,ah nem akkor is.
2014. jan. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azért társaságba járjál. Nem a pasizással van gond, hanem ha hamar kezdesz szexuális életet élni.
2014. jan. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
természetesen járok társaságba csak nem visekedem ugy mint a többi lány a Pl: bulin
2014. jan. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!