Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túl mélyre nyúltam a fülpálcik...

Túl mélyre nyúltam a fülpálcikával és alig hallok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma fültisztításkor túl mélyre nyúltam a fülpálcikával és kb. 10 percre a jobb fülemre alig halottam. Azután egy kicsit jobb lett, de órákkal később is rossz a hallásom. A fülgyertya segít, vagy mindenképp menjek szakrendelésre?

#fül #hallás #fülpálcika
2014. jan. 1. 03:13
 1/5 anonim válasza:
az nagy baj is lehet. én azt mondom ha ma délig vagy délután 2-ig nem múlik akkor mindenképpen menj szakrendelésre. erre nagyon kell vigyázni,be is szakíthattad volna a dobhártyád és akár meg is süketedhettél volna
2014. jan. 1. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj szakrendelésre, fülpálcikát pedig felejtsd el örökre.
2014. jan. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár a dobhártyád is sérülhetett. Szakrendelés ugyan nincsen ma,de menj el az ügyeletre!
2014. jan. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fülgyertyát is felejtsd el örökre.
2014. jan. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak beljebb nyomtál egy nagy darab fülzsírt. Ha elmész fülészetre: ki fogják venni (fájdalom mentesen). De, ha fülmosást javasolnak, ne félj: az sem fog fájni!
2014. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!