Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ellene?

Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Nagyon sok, hosszú és egyenes hajam van, tehát amikor ki van bontva egy idő után fáj a nyakam, mert húzza. Észrevettem, hogy ezzel nincs mindenki így. Nekem már többször lett ritkítva, de mindig hamar visszanőtt és csak vastagabb lett, mint előtte volt (és az ugye nem is néz ki olyan jól). Ezek miatt mindig össze fogom a hajamat egy copfba, de az nem egészséges hosszú távon és a fejem is fáj tőle egy idő után. Levágatni pedig nem akarom, mert egyébként nagyon szép a hajam. Kérlek segítsetek, ha tudtok valamit, amitől jobb lenne.

2014. jan. 2. 02:44
 1/4 anonim válasza:
Meddig ér?
2014. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hátközépig.
2014. jan. 2. 20:20
 3/4 anonim válasza:

Jaj pedig biztos nagyon szép,de szerintem itt csak 2 dolog közül választhatsz


a, tovább ritkítód otthon,amikor csak ráérsz...de lehet h ettől csak nehezebb lesz


b, megpróbálod úgy levágatni,hogy ne legyen túl rövid,de ne okozzon neked semmiféle problémát! Hidd el nagyon jó érzés tud lenni,hogy könnyed a hajad.

2014. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez sokat segített :) De sajnos ha levágatom olyan hamar visszanő, valamiért nagyon gyorsan nő a hajam. Vágatni meg valahogy nem szeretem, kis korom óta rossz érzéssel tölt el, amikor vágják a hajamat... :/
2014. jan. 8. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!