Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a fejem, és hányingerem...

Fáj a fejem, és hányingerem van, tegnap reggel óta. Mitől lehet, illetve mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta fáj a fejem, és a vállaim. Meghúztam a nyakamat, ami ráment a vállaimra, és minimálisan a lapockáimra, no, meg a fejemre. Ma már csak az egyik vállam fáj, meg a fejem, és e - mellé még mindig hányingerem van. Gyógyszer sajnos nincs itthon ...


Valaki tudna segíteni, hogy mit lehet tenni ez ellen, illetve, hogy mitől lehet? Köszönöm!


2013. nov. 5. 17:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért egy ilyen kérdéshez nem árt megírni, hogy fiú vagyok, leány vagyok, 12 éves vagyok, nincsenek szüleim, stb. Lehet, hogy ezt te mind tudod, de mi hogy segítsünk, ha semmit sem tudunk, csak hogy meghúztad a nyakadat.?

És az hogy történt stb...

2013. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!