Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abortusz után mennyi ideig....

Abortusz után mennyi ideig. Normális a vérzés, és mikortól abnormális?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az orvoc nem mondta?

Van hogy hónapokig

2014. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Jav. orvos

Miért neked mikor volt?

2014. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
az orvos azt mondta 2 hétig normális, nekem ma van 15 napja és még mindig vérzik
2014. jan. 2. 14:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj vissza ellenőrzésre az orvosodhoz.
2014. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kérdezz rá az orvosnál. mindenképp kéne egy vizsgálat mert ez már kicsit sok. hónapokig semmiképp sem vérezhetsz. szülés után is max 8 hét ami még belefér. de olyankor már nincs erös vérzés csak enyhe barnázás inkább.
2014. jan. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

masodik het vegere el kellene muljon, a barnazas marad inkabb.

Nekem most 4 hete volt a megszakitas, 1 hete elkezdett omleni belolem a friss ver, ugyeleten kozoltek hogy 5 cm-es ciszta..


Ha kezd mulni a verzes,aztan hirtelen megindul nagyobb mennyiseg, esetleg gorcsolsz is,azonnal menj.

2014. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

egyebkent, attol is fugg mennyi idos terhesseg volt,illetve mennyire sertettek meg.

En megszenvedtem, 11 hetes voltam, masnap ujra kapartak.


De altalaban 2 max 3 het a gyogyulas,persze ha nem terheled magad,es figyelsz arra hogy veletlen se fazz fel.


Elozo voltam.

2014. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
12 hetes terhes voltam.. mutet utan omlott belolem a ver, kaptam is ra injekciot, utana meg masnap itthon is 2x elkezdett eleg rendesen verezni, de mostanaba barnas veres valami jon belolem.. mar 16 napja... mikortol forduljak orvoshoz?
2014. jan. 3. 18:13
 9/11 anonim válasza:

ha azota tart, akkor ez a vege lehet lassan, nekemis par napig veres barnas volt,aztan szinte el is tunt..


1 het utan jott a friss verzes,ahogy irtam.


Ha marad igy neked, fajdalommentesen akkor neaggodj, elfog mulni, nyilvan a te mehed is meg lett terhelve nem kicsit.

Meg az elhuzodo verzessel legalabb biztos kiurult a mehed.


Akkor menj dokihoz,ha hirtelen nagyobb verzes tor rad, vagy fajdalmak, de egyebkent nekem ra 2 hetre vissza is kellett mennem kontrollra.

Viszont ha nyugtalanit, akkoris elmehetsz, es megnyugtatnak :)

2014. jan. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ja es en kaptam Ergam-cseppet, azt ittam parszor, ugyanaz mint az injekcio.. Osszehuzza a mehed, es verzest csillapit. en most hasznaltam,de csak ha muszaj,mert eleg kellemetlenul gorcsoltet, de segit.
2014. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!