Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy már 3...

Mitől lehet az, hogy már 3 hete fájnak a manduláim és a nyelés is nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés

Nos ez úgy kezdődött, hogy elmentem az orvoshoz torokfájássál 39 fokos lázzal és azzal, hogy nehéz és fájdalmas a nyelés. Akkor azt mondta, hogy érdes a légzésem írt fel antibiotikumot, de azt mondta, hogy még várjak a szedésével pár napot, ha lejjebb megy a lázam, akkor nem kell beszednem. Jó vártam is vele először elkezdett csökkenni a lázam jobban is éreztem magam, majd megint elkezdett felfele kúszni 39 felé ekkor már elkezdtem szedni a gyógyszert, ami összvissz 3 szem volt. Be is szedtem naponta egyet. Jobban is kezdtem érezni magam lement a lázam, elmúlt a torokfájás és a nehézkes nyelés.. Viszont az antibiotikum beszedése után kb. 1 héttel megint elkezdett fájni a mandulám és visszajött a nehéz nyelés, de lázam nincs és a torkom sem fáj... most az a tünetem, hogy felváltva dugul be hol az egyik, hol a másik fülem... Mi lehet ennek a problémának az oka?

Bocsi a hosszú szövegért és köszönöm a hasznos válaszokat.


2014. jan. 4. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Még mindig van egy felső légúti gyulladásod,ami lehet a régi fertőzésből,de akár egy újabb is. Menj vissza az orvoshoz.
2014. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remélem, az antibiotikum mellé felírt probiotikumot is a doki! Ezt szopogass: ANGIN HEEL. minden nap, éhgyomorra, amikor csak fáj a torkod vagy nehezen nyelsz! de min. napi 3-szor egyet. A szert ne tedd teló vagy PC mellé.
2014. jan. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!