Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Miért látszik a...

SEGÍTSÉG! Miért látszik a gége fedőm ha bele nézek a számba?

Figyelt kérdés

ma történt testnevelés közben egy olyan hogy torkon rúgtak labdával, azóta minden bajom van.. bele néztem, és láttam a gége fedőt az normális?

kép.: [link]



2013. okt. 23. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Itt nincs gégefedő. A hátsó garatívet, és a nyelvcsapot látod. Viszont jó piros a torkod. Nem fáj,kapar?
2013. okt. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Petriella válasza:

Szia! Latom, hogy reg irtal, de azert az elottem szolot kijavitanam. :) Amit latsz, az tenyleg a gegefedo. Nekem peldaul mostanaban jelentkezett ez a helyzet, csak nekem sajnos gyulladas. Gondolok arra is, hogy nyelvgyok duzzanatom van, ezert latom annyira a gegefedomet a torkomban.

Egyebkent rakerdeznek. Azota minden rendben van, javult a problemad? Biztosan igen. :)

2015. jan. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem látszik mindenkinek de előfordul.Én is látom ha nagyon kinyújtom a nyelvem és a torkomba nézek,ez nem probléma csak elég undi.De a torkod be van gyulladva,nagyon piros.
2015. márc. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!