Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit látnak a drogosok?

Mit látnak a drogosok?

Figyelt kérdés
Mit, vagy hogyan látják a világot ha drogoztak. Én még sosem drogoztam de nagyon érdekelne. Volt egy álmom amiben egy buliban voltam és bevettem valamilyen szert, amitől előszőr minden fekete-fehér lett csak a háttér lett vörös színű. Aztán meg minden kiszínesedett kék zöld sárga piros-ra de minden nagyon élénk színű volt mintha világított volna. És mindennek csak egy színe volt, de ahogy körbenéztem mindennek megváltozott a színe. Röviden ennyi, és tényleg csak álmodtam szóval azért érdekelne, hogy mit is látnak a drogosok, mert én biztos, hogy nem szívtam vagy vettem be semmit.
2014. jan. 5. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
szerintem te álmodban használtad a photoshopot
2014. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit használnak, mert ugye van egy csomó drog és más-más hatást váltanak ki.
2014. jan. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Én csak a fűről tudok nyilatkozni bár lehet hogy mást is tartalmazott pl LSD-t


Totális időkiesés, nem tudtam azt se hogy milyen évet írunk és minden amit 2 perccel ezelőtt mondtak úgy tűnt mintha hónapokkal ezelőtt mondták volna!


Tiz másodpercenként megkérdeztem ugyanazt, nem tudtam hol vagyok, nem tudtam elhelyezni magam a térben, nem találtam haza, nem tudtam mi az hogy a tőlem balra levő utca.


Nem bírtam járni, ketten vittek haza.


Minden baromságon csak röhögtem és baromságokat beszéltem közbe meg azt képzeltem mekkora nagy ötleteim vannak.


Aztán rámjött a para úgyéreztem minden fal vagy épület rám akar dőlni, vagy agyon akar nyomni.


Többször elestem.


Sztem ha egyedül lettem volna simán kinyírom magam véletlenül vagy félelmemben.


Másnap alig emlékeztem valamire aztán szépen napokba telt mire minden visszajött.



Jó anyag volt, de azóta se!!!

2014. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvasd el Szabó Győző: Toxikoma c. könyvét.
2014. jan. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 90-es években szinte mindent kipróbáltam az intravénás cuccokon kívül, ami valóban komoly vizuális dolgokat eredményez az egyedül az LSD.

http://www.youtube.com/watch?v=TCpnNR12rI8

Ez a videó jól visszaadja, ezen kívül a mozgó és gyorsan mozgó tárgyak mögött fura legyező szerű nyomok maradnak, ha egy égő cigit gyorsan mozgatsz a sötétben akkor pedig egy piros ostort húz a parázs a sötétben.

Amikor elkezd jönni a cucc akkor vicces és fel vagy dobva, amikor jössz le róla akkor viszont antiszociális leszel, nem jó emberek közt lenni és negatív gondolataid támadnak. Nem csak a vizuális része, hanem a külvilág hangjai is furák lehetnek, bár inkább a látvány ami erős.

Egyébként olyan dolgokat nem látsz amik valójában nincsenek ott (még egy dupla varázslós bélyegtől sem), azokat a dolgokat látod másképp amik valóságosak.

2014. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 5. 16:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Az utolso válaszolonak igaza van.De kiegésziteném annyival hogy HA ÉRKEZÉSED VAN MEGTAPASZTALNI... mert az elsö hatás ami jelentkezik (kivétel nélkül minden drognál) a vérnyomás ingadozás.LEHET HOGY AZONNAL ELÁJULSZ.
2014. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Speed. Ha csak a kellő mennyiséged szívod fel, hirtelen rádtörő izgatottság (a jó értelemben), csak mosolyogsz és mosolyogsz (igazából vicsorítasz és ha túl sokáig tart ez, másnap rohadtul fáj az állkapcsod), hihetetlenül el vagy telve energiával, órákon át képes vagy megállás nélkül táncolni és az egész tested bizsereg, nagyon jó érzés.

Ha túl sok volt az anyag..hát az maga a pokol. Nem tudsz mozdulni, vagy csak állsz vagy ha az sem megy ülsz és a mellkasod majd kiugrik a helyéről, erős izgatottság, izegnél-mozognál de nem megy, végtagjaid ellágyulnak, mintha egy rémálomban lennél és mindenki téged bámulna, nem tudom leírni úgy, ahogy tényleg van, de borzalmas érzés. Szád száraz, folyamatosan iszod a vizet de szólalni is alig bírsz.

A másnap...meg a negyednap is full depresszió. Ha sikerül eltalálnod, hogy épp csak elegendőt vegyél be, durván jó! Ha nem, pokoli.

2014. jan. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!