Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A baratom drogos (Kokainozik)...

A baratom drogos (Kokainozik) -Szeretnek segiteni rajta? Sosem drogoztam. A kornyezetemben nem voltak drogosok. Nem tudom hogy kell ezt kezelni. Segitsenek legyenek szivesek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. dec. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Küld el elvonóra vagy te is belerokkansz!!!
2013. dec. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En Amerikaban elek.A kedvesem Amerikai .Itt a drog norma (( Es o azt hiszi hogy o nem drogos(
2013. dec. 28. 22:39
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
próbáld ki te is a kokót, állítólag nagyon nyerő :P
2013. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Itt a drog norma (( Es o azt hiszi hogy o nem drogos("



Akkor vajon miért tiltják?


Amúgy szerintem csak akkor lehet segíteni rajta, ha ő is akarja.

2014. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
így van ahogy az utolsó válaszoló írja. Én is éltem Amerikában elég hosszú ideig, és valóban, sokkal többen élnek a droggal mint Európai országokban. Ha ő még nem ismerte fel azt hogy függő, akkor nem fogsz tudni segíteni rajta. Én barátnőm halála után ismertem fel azt hogy függő vagyok, és utána mentem el elvonóra, nem akartam meghalni, így megpróbáltam változtatni rajta, hazaköltöztem Magyarországra mert kint nem sikerült volna letennem a kábítószert.
2014. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!