Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már vagy 2 hónapja nem tudom...

Vivike02 kérdése:

Már vagy 2 hónapja nem tudom kialudni magam rendszerint alszok egy éjszaka 5-6 órát jobbik esetben pedig 7 órát. Mitől lehet? Én gondoltam arra is hogy amiatt amik történtek a családomban. Szerintetek? Ja és emellett étvágyam sincs. :/

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Egesznap faradtnak érzed magad vagy csak reggel? Milyen napszakban alszol? 2től reggel 9ig vagy este 10től hajnali 5ig. Családi dolgok bőven elegek ahoz, hogy igy aludj. Nekem volt már olyan lelkibajom, hogy fel évig gombócöt éreztem a torkomban.
2014. jan. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, egy családi válság okozhat problémát - feszült vagy, stresszes vagy, depis vagy - és igen, a nehéz helyzetekre pont így reagál az ember ... étvágytalanság és az álmatlanság

ezt általában még szakítás után tapasztalja az ember.

úgy tudsz túllenni ezen, hogy telik az idő, megbékélsz a helyzettel, javul a helyzet.

aztán ott vannak az ilyen gyógyírek, hogy sport (kondizás, aerobic, futás...) mint a vitamin szedése, és a kellemes programok - barátokkal közös programok, beszélgetés, kikapcsolódás, lazítás.

2014. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Általában egész nap fáradt vagyok maximum délután 3-4 fele van hogy nem vagyok az. Kb. 2től 9-10 ig alszom hétvgenként iskola időben pedig 2-fél 7 ig

Hát teszem hozzá hogy sportolok járok táncra hetente összesen 3 és fél órát vagyok tánc órán illetve elkezdtem edzőterembe járni havi 2-3x emellett van heti 3 tesi órám, jövő héten is megyek egy kardiógép szerűséget kipróbálni.

A barátaimmal is sokat vagyok ha úgy vesszük persze iskola időn kivűl hisz van azon kivül is barátom :).

Szakítás nincs a dologban hiszen nem volt még barátom és nem is mostanában lesz.

2014. jan. 6. 00:29
 4/4 A kérdező kommentje:

Egyébként meg tudni kell rólam hogy én olyan vagyok hogy lehetetlen lenyugtatni ha van energiám :D

És a mozgáshoz még annyit hogy néha itthon is csinálok felüléseket,fekvőtámaszokat meg alap dolgokat.

És a mai napnak is az lett a kifejlete hogy fél 2 után aludtam el és még felkeltem 4 órakor is és fent voltam még negyed órát mert nehezen aludtam vissza és fél 7kor kellenem kellett :/ , ugyhogy ma is fáradt voltam/vagyok

2014. jan. 6. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!