Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjjel ettem, reggel farkaséhes...

Éjjel ettem, reggel farkaséhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap 11-éjfél fele nagyon megéheztem. Ezért ettem egy nagy tányér petrezselymes krumplit sült csirkecombbal, majonézzel, borssal, egy kis céklával, és 2 szelet kenyérrel. Kis túlzással még ebédnek is elég lett volna, de néhanapján szoktam ilyet, bár tudom, nem egészséges.

Reggel 9:30-kor felébredek, és érzem, hogy korog a gyomrom, nagyon éhes vagyok. Éjszaka többször is ittam vizet.

Ezt én totál nem értem, ha éjszaka bekajálok, reggel miért érzem magam nagyon éhesnek?? (nem először fordul elő ez velem)

23F - 190cm - 82kg



2013. dec. 19. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem tudom, hogy miért van ez így, de így van. Mindenkivel. Este nem ehetünk, mert reggelre baromi éhesek leszünk.
2013. dec. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem nincs így mindenkinél, csak akik benyomnak lefekvés elõtt egy jó nagy adag szénhidrátot, ami megbojgatja az inzulinszintet, ezért a szervezet nekiáll raktározni, sõt az étvágyat is fokozza, ha nem krumplit, kenyeret, ne adj isten cukrot ennél lefekvés elõtt, hanem pl üresen húst, halat, túrót stb tehát fehérjét és zsírt, nem pedig szénhidrátot, akkor reggel sem ébrednél farkas éhesen.
2013. dec. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre voltam kíváncsi :) rossz szokásom sajnos az késő esti kajálás, de szerencsére nem fordul elő gyakran..
2013. dec. 19. 11:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit regi post de azert a masodikat javitanam. En zsirszegeny turot szoktam natur joghurttal kefekves elott (testepitek), es bizony en is rettentoen ehesen szoktam felkelni
2018. márc. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!