Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Mi a legerősebb fájdalomc...

SOS! Mi a legerősebb fájdalomcsillapító? Sajnos a "falat kaparom a fájdalomtól" kifejezés a mai napon új értelmet nyert számomra, bár esetemben egy fotelről volt szó.

Figyelt kérdés

Donalgin + Advil ultra forte kombóval próbálkozom, de nem igazán segít. Kb. 2 óráig elviselhető, aztán megint rossz.

Ismeretlen eredetű bordatájéki fájdalomról van szó, az orvos nem talált semmit.


2014. jan. 8. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj dokihoz írass fel flectort az nagyon hatásos esetleg cataflam
2014. jan. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Atól függ, hogy MI fáj és MIÉRT!


Mert ha ennyire erös fájdalmaid vannak, akkor nem biztos, hogy a fájdalomcsillapító a megfelelö megoldás, adott esetben csak rontasz a helyzeteden.

2014. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem találja meg az okát, akkor keress fel másikat, mert olyan nincs, hogy ok nélkül ennyire erös fájdalma van valakinek.
2014. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj másik orvoshoz, esetleg sürgősségire.

Nekem a jobb oldalam fájt úgy, hogy semmi nem használt, aztán adtak infuziót, kettőt. Az segített.

2014. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%

Én elmennék egy másik orvoshoz. Biztos, hogy komoly oka van a fájdalmadnak, nem fájdalomcsillapitó a megoldás szerintem. Örülnék, ha tényleg nem lenne semmi, de az Algoflex jobb mint amit bevettél.

Kérlek, tudasd velem a változást! Mielőbbi gyógyulást! Ezzel is vigasztalnálak, Ésaiás 33:24 "Egyetlen lakos sem mondja majd: Beteg vagyok! A népnek mely a földön lakozik megbocsáttatott a vétke."

2014. jan. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sajnálom, nekem is volt, és kiderült, hogy övsömör, csak pöttyöm még nincs... ráaádásul Zalaegerszegről Bp-re utazva, a buszon tört rám... sírva szálltam le és fordultam vissza haza. :(
2014. jan. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5: könyörgöm, az Algoflexben ugyanaz van, mint az Advil Ultra Fortéban. Ibuprofen. Remélem, hogy legalább mielőtt te magad beszeded, ellenőrizni szoktad a hatóanyagokat, mert ez (hogy beszedek valami gyógyszert, aminek más a neve, de ugyanaz a hatóanyaga) a legjobb útja annak, hogy túladagolja az ember, és esetleg halálos májkárosodást okozzon!!!!


Kérdező! Valóban fordulj orvoshoz, ilyen erős fájdalomnak VAN oka. Akár menj ügyeletre! A nem szteroid gyulladáscsökkentők közül a legerősebb a diclofenac, ami az említett Flector granulátumban is van, de ez receptes, tehát amúgy is vissza kéne menned érte a dokihoz.

2014. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!