Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Méltányossági táppénzt hol,...

Méltányossági táppénzt hol, hogyan kell igényelni?

Figyelt kérdés

Táppénzjogom lejárt, keresőképtelen vagyok, méltányossági táppénzt kell igényelnem, de hol? Hogyan, milyen formában?

Váci vagyok, ott hová kell fordulnom? Milyen módon, hogyan igényelhetem?



2014. jan. 8. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:

foglalkoztató székehyle szerint illetékes OEP-hez, kell hozzá az orvos igazolása a keresőképtelenségről (tp papír), javaslat a kezelőorvostól és egy vélemény arról, hogy előreláthatóan még meddig tart a keresőképtelenség.

A kérelembe mindenképpen bele kell írni, milyen a család anyagi helyzete (hányan laktok együtt, milyen jövedelmek vannak)

van az oep-nek egy nyomtatványa méltányossághoz, de azt jogalap nélkül felvett ellátás visszafizetéséhez kell kitölteni, viszont kb azokat kell neked is a kérelembe írni, ami abban szerepel. OEP honlapján megtalálod.

2014. jan. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!