Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől kattog a fejem? Ez...

Mitől kattog a fejem? Ez normális?

Figyelt kérdés
HA megyek a lépcsőn vagy futok vagy bizonyos mozdulatoknál.Nem tudom pontosan hol de érzem is hogy belül a fejemben kattog valami mintha "kilazult volna" valami és most mozogna.Bocsi de nem tudtam jobban megfogalmazni.Nagyon félek hogy mi lehet ez.Régen is volt ilyen most visszajött megint és nem múlik. Köszönöm

2014. jan. 8. 22:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2018. júl. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Tibor4 válasza:
SZIASZTOK ÉN 24 ÉVES VAGOY FUTÁS KÖZBE ÉRNS ÉRZEM MEG HALOM MIT HA VALMI PATOKNA
2018. nov. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nekem egész életembe velem volt ez a katyogás, 16 éve itt vagyok ezen a földön.
2018. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Valakinek valami változás ezen a téren? Abbamaradt a kattogás? Nekem is jelentkezett két három hete, nagyon idegesítő.
2020. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Azóta nem mentem másik orvoshoz mert fogalmuk sem volt erről.. De én már nem hallom vagy annyira megszoktam hogy nem veszem észre. Szerintem nem kell aggódni.
2020. jan. 10. 13:25
 16/17 anonim válasza:
Bocsi, tudom régi téma. Nekem is előjött pár napja, pedig sosem volt. Azt kerdezném, valakinek kattogott az állkapcsa, mielőtt a feji kattogás elkezdődött? Köszi.
2022. okt. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
nálam nem rég jött elő, ugyan ez. csak mintha a fejem közepébe (arra fele) lenne 1 kis szilárd ,, kavics ,, és lépcsőzésnél, futásnál hallom
2023. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!