Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs teljesen rendben a...

Nincs teljesen rendben a légzésem sportolásnál. Mitől lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Egész életemben sportoltam valamit, és két éve elkezdtem kosárlabdázni, hetente 1 edzésem van+3 tesióra. Szeptember környékén elkezdett állandó légszomjam lenni, az orvos azt mondta, hogy stresszelek iskolakezdés miatt, felírt egy nyugtatót. Javult az állapotom, de sérülés miatt nem mozoghattam. Aztán amint elkezdtem újra játszani, az első pár percben mindig elkezd légszomjam lenni és amíg ki nem fújom magam, addig ez van. Az utóbbi 1-1,5 évben eléggé sokat nőttem hirtelen (kb 10 centit). Valahol olvastam, hogy ettől is lehet, mert a szerveim "nem nőnek velem". Vagy mitől lehet? Eléggé sürgősen kéne válasz, mert nemsokára elkezdődik a meccsszezon. A válaszokat előre is köszönöm!

2014. jan. 9. 19:52
 1/1 Kürti Bálint válasza:

Amikor ez van akkor nyújtózkodj egyet és sétálj így kb. 5 percig

felemelt kézzel :D Nekem bejött :D

2014. jan. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!