Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a pattanások ellen?

Mit tehetnék a pattanások ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon zsíros a bőröm és már mindent kipróbáltam,de kozmetikushoz nem szeretnék elmenni,mert félek,hogy fájna.

Ti mit javasoltok? És még azt is szeretném megkérdezni,hogy gyorsan zsírosodó hajra mit tudnátok ajánlani? Köszi.



2014. jan. 9. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikus csak annyiban fáj, hogy pénzbe kerül. Kénes sampon.
2014. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia nagyon csúnya a bőröd? Ha igen egy Roaccutan kúrát javasolnek.
2014. jan. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kifejezetten pattanásos a bőröd? Gyulladt? Mert arra tökéletes az aszpirines pakolás. Széttörsz kb.3-4 aszpirint néhány csepp vízzel krémes állagúra kevered, felviszed a megtisztított arcbőrre, rajtahagyod 15-20 percig és leszárítja a pattanásokat. Gyulladás csökkentő is. Ezt heti 2-3x megismételheted.


Zsíros hajra viszont a citromos víz csodát művel. Hajmosás után egy kancsó vízbe facsarsz 1 citromot leöblíted vele a hajad.(alaposan a fejbőröd is) vársz pár percet és leöblíted langyos vízzel.

Nagyon fontos az is, hogy ne mosd a hajad nagyon meleg vízzel, mert attól is megindulhat a zsírosodás. Inkább kellemes langyos vízzel.

A hajad csak úgy balzsamozd, hogy fültől lefelé. Ne érjen a fejbőrödhöz. Heti 1x csinálhatsz egy teljes pakolást.


Remélem tudtam segíteni!

Sok sikert!

Üdv.

2014. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kipróbálom, a Roaccutan kúra kicsit kockázatosnak tűnik. Amelyiket tudom,kipróbálom.
2014. jan. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!