Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Féloldalas zsibbadás?

Féloldalas zsibbadás?

Figyelt kérdés
Tehát a helyzet a következő. Légyszi ne rémítsetek halálra. :D 19 éves vagyok, hála az égnek nem volt semmilyen egészségügyi problémám. Az utóbbi 2 napban elkezdett zsibbadni a bal lábszáram.. de nemis igazán zsibbadás, csak mintha a bőrömet nem érezném, tehát nem bizsereg, inkább tapintásra kicsit érzéketlen. A hátam is elkezdett fájni nagyon ma, és mindkét karom és a nyakam bal fele is a lábamhoz hasonló. Elkezdtem néhány napja szedni termogenikus zsírégetőt (nem vagyok túlsúlyos csak... na hát hiúság:D), lehet attól? Nem bírja a szervezetem? Vagy a sok stressz... mostanság (úgy az utóbbi 1 hétben) rengeteget stresszelek és szinte alig alszom, tényleg, nagyon nagyon keveset. Ugye nem lesz bajom, ha abbahagyom a zsírégetőzést, lenyugszom, pár napot itthon maradok és kialszom magamat? Tényleg csak 2 napja van ez a dolog és borzasztóan ki vagyok merülve idegileg. Kicsit megijedtem, nyugtassatok meg, ugye ettől lehet?

2014. jan. 10. 02:52
 1/1 anonim ***** válasza:
zsìrégetõ mellé remélem van megfelelõ étrended különben teljesen feleslegesen csinálsz magadból koffeinfüggõt... amúgy ha zsibbad az egyik oldalad, menj orvoshoz.
2014. jan. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!