Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okokat, hogy miért ne legyek...

Okokat, hogy miért ne legyek öngyilkos?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jó a lányok körében, sőt úgy semmiben sem iszonyatosan depressziós vagyok a legjobb barátaim is képesek ott hagyni engem bármilyen baj van ráadásul nagyon rossz tanuló vagyok az egész család azzal jön, hogy mennyire hülye vagyok mindenki leszól nem bírok semmit se csinálni valamint kérnék valakitől az vagy kicikzzék vagy ott hagynak a francba már arra is gondoltam, hogy kiugrom az erkéjről.Minden áldott nap egy újjab depresszió egész nap a szobámban ülök nincs senki se akivel beszélgethetnék .Ennyi lenne.
2014. jan. 11. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Írj bakancslistát! Gyűjts össze mindent, amit szívesen megtennél, kipróbálnál, megkóstolnál, meglátogatnál.

Aztán állítsd be az ébresztőórádat olyan 6-7 órára, és mikor felkeltél, menj el futni. És fuss, ahogy csak bírsz. Menj el egy szép helyre, és gondolkodj! Te is szerethető ember vagy, és te is szeretni akarsz! Ne hagyd, hogy ez elvesszen. :)

Érezted már egy hosszú nap után, hogy milyen jó a meleg zuhany? Hogy milyen jó egy meleg nyári napon a hideg üdítő? Hiszem, hogy mindenki életében van válság, és hogy minden válságot egy jobb idő követ!

2014. jan. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

lányokat egyenlőre szard le, tudom látod őket day by day, de ezek szépnek születnek, ez a dolguk, te meg nem, egyenlőre nincs mit tenni.

tanuljál.->nem jön a család azzal hogy milyen hülye vagy, talán még kezdesz is vmit a jövőben magaddal

játsz online gamet.->kikapcsolódás, 90%-ban helyettesíti a real lifet ;)

2014. jan. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 pixie.cute ***** válasza:

Én is ugyanezt érzem, kivéve a lányokat, mert meleg vagyok + a tanulás részét... de most gondolj bele, mi oldódik meg azzal, ha bármi rosszat teszel magaddal?:D Semmi, csak eltűnnek a problémák... de te is.;)


Amin most gondolkodsz, az a legönzőbb és leggyávább dolog a világon... Nem foglalkozol azzal, hogy másiknak hiányoznál és elfutnál a problémák elől.


Tudom, hogy néha jobban fáj ha reménykedünk és aggódunk, de sosem szabad feladni a reményt. :)

Minden meg fog oldódni, hidd el.


Az élet rövid, függetlenül attól, hogy hány napot kap az ember. Az emberek pedig nagyon értékesek, mindenki, kivétel nélkül, nem számít, hányan olyan szerencsések, hogy az életünk részei lehetnek. :)

2014. jan. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért, mert, csak.


:))

2014. jan. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Kereshetnél normális embereket, mert akikről írtál, betegek. Még persze, hogy árt Neked, ha ilyen hatások érnek!

2014. jan. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én például szeretlek, akármit is döntesz, akár élő leszel, akár holt.:)
2014. jan. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden embernek van pozitív tulajdonsága. Olyan környezetben élsz ahol nem akarnak olyannak elfogadni, amilyen vagy. Kérdés az, hogy akarsz e erőlködni, hogy jobban tanulj, hogy környezeted elfogadjon. Van e jelentősége, hogy abban a környezetben fontos e, hogy a lányok elfogadjanak. Mit teszel azért, hogy ezek megváltozzanak? Önsajnálat sehová nem vezet. Keresd meg azt hogy te mennyiben járultál hozzá, hogy veled szemben így viselkednek. ha megtalálod, és képes vagy rajta változtatni, akkor tedd meg. Az életed a tied, azt teszel vele amit akarsz, de az öngyilkosság, csak menekülés valami elől. Probléma az, hogy mindenki hibás csak te nem, az nem jó hozzáállás. Gondold végig, mi miért van
2014. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sikerült? Előző évem nekem is borzasztó volt, de felugratok majd meglátod felperzselem e világot.
2015. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!