Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit érez az aki öngyilkos...

Mit érez az aki öngyilkos akart lenni, de nem sikerült?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Talán végre azt, hogy az a sorsa, hogy mindent megtegyen azért, hogy éljen és jobbá tegye az életét,és ne távozzon idő előtt!

Bár Isten szabad akaratot adott- és én nem is vagyok hívő- de úgy gondolom, hogy nem szabad "Istent játszani" és elvenni az életet magunktól....


"mondottam ember, küzdj és bízva bízzál"


ne adjunk fel semmit!

2013. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akinek nem sikerült, az igazából nem is akart meghalni.


Aki valóban meg akar halni, az olyan módot választ, ami garantálja a halált. Pl. nem 10 altatót vesz be, mikor mindenki otthon van, hanem leugrik a 10-ről.

Nem az ereit vagdalja egy életlen konyha késsel a kádban, hanem főbelövi magát.


Az öngyi akartam lenni, de nem sikerült, az csak hiszti. Persze kezelést igényel, mert nagyon nem stimmel valami, de a szándék sem volt komoly.

2013. okt. 31. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
nekem sikerülni fog mert a vonat alá fogok feküdni :)
2013. nov. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
valaki beszélt rajtam kívűl a 3. kommentelővel?? törölte a gyk felhasználóját és nagyon aggódom érte! véletlenül nem tud valaki valamit róla??? :/
2014. dec. 27. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!