Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a fogyasztó hatású masszázskrémekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Alkalomszerűen szoktam masszírozni és most nem rég beszereztem egy ilyen krémet, ennek kapcsán lenne kérdésem.


Azt írja, hogy fogyást idéz elő, de nyilván azért ezt nem veszem készpénznek. Még nem próbáltam ki, így nincs tapasztalatom a hatásáról ezért kérdezlek titeket:


Hisztek-e egyáltalán ilyenben?

Ha nem, akkor tapasztalat alapján nem hisztek, vagy csak szkeptikusak vagytok?

Ha hisztek, akkor csak remélitek, hogy van ilyen, vagy tényleges tapasztalat alapján vélitek fogyasztónak a masszázskrémet?


Minden választ szívesen fogadok; az ilyen olajat elítélőket, a hatást igazolóakat és azokat is, amelyek érdeklődés szintjén vannak csak...


Előre is köszönöm a kommenteket vagy privátokat!



2014. jan. 11. 18:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!