Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el?

Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés
Ha megvan a menstruációm, akkor nagyon rossz tesizni, és pasi a tesitanárunk, és hogy mondjm el neki hogy megvan?

2014. jan. 12. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiatal a tanár?
2014. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Úgy hogy mondod anyukák hogy írjon felmentést: xy nevű gyermekemet legyen szíves felmenteni a mai testnevelés óra alól egészségügyi problémák miatt!(De amúgy szokjad meg hogy így kell tesizni.)
2014. jan. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A menstruáció nem egy olyan dolog, ami mentesít a testnevelés óra alól. Általánosban és is próbáltam megúszni, és felmentést kérni rá, de rájöttem, hogy ez nem egy olyan dolog, amit emiatt nem tudnék kivitelezni. Persze rossz, de ha esetleg nagyon görcsöl a hasad, akkor nyugodtan mondhatod a tanárnak, hogy görcsöl a hasad, egy picit hadd ülj le, vagy hadd csináld csak azt, amit megtudsz. Hidd el, ő biztosan több menstruáló nővel találkozott, mint te, nem lesz neki zavarba ejtő, nem fog ezzel foglalkozni.
2014. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
En mensi idejen is tesizek mert akkor kevesbe gorcsolok , perzse kenyelmetlenebb de jobb a mozgas ha menstrualsz;)
2014. jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

*persze


ja es azt hozza tennem meg, hogy ne irass felmentest, tesizni akkor is kell , ha mensizel...Eleinte en is fel alartam menteni magam a tesi ora alol, de a tanar mondta, hogy ez alol nincs mentseg.

2014. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt divat a felmentés. Mi eleve hosszú gatyában toltuk, beraktuk simán a franciabugyit, nagy betéttel, bevállalósabbak tamponnal aztán hajrá. Jót is tesz a torna, ahogyan valamelyik előző válaszoló írta.
2014. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szerencsénk volt a tesitanárral.Mi alapból nem öltöztünk át,egyszer-kétszer megkérdezte miért megmondtuk neki.Aztán amikor egy lány nem öltözött már tudta mi van.Persze volt,hogy jó páran nem öltöztünk az vicces volt de akkor is annyit kérdezett,hogy mindenkinek?Mi meg mondtuk,hogy hát igen.Nem volt sosem probléma.Hozzáteszem imádtuk a tanárt,nagyon jó fej volt és jópofa.De hozzáteszem mikor nem volt meg kihajtotta a belünket duplán az előző "lógásért" :-D
2014. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bármilyen hihetetlen, egy felnőtt férfi is tudja, hogy mi a menstruáció, hiszen neki is vannak nő ismerősei, rokonai. Mondd nyíltan, hogy menstruálsz.
2014. jan. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutott h emiatt kérjek felmentést ez nem betegség hanem egy teljesen normális női állapot!!;)
2014. jan. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én először sosem kértem felmentést, de amikor tesi órán átáztam, úgy döntöttem hogy akkor többet nem.:D Egyébként valamelyik oszitársnőmmel szinte mindig együtt jön meg nekünk, és akkor együtt odamegyünk a tanárhoz, és ilyen poénosan mondani szoktuk neki hogy egészségügyi okok miatt le szeretnénk ülni..:D És akkor megnézi a naptárat (mindenkinek beírja) hogy nem viccelünk-e, és ha egyezik a naptárral akkor leülünk. Nincs ezzel semmi baj..:)
2014. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!