Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb lenne nekem a pelenka?...

Jobb lenne nekem a pelenka? már elegem van a orrcseppekből, a ébresztőkből, egyik sem hat, és nem tudják mitől pisilek be. Hogy mondjam meg anyukámnak hogy szeretnék inkább pelenkát viselni estére, és nem valami ébresztő vackot?

Figyelt kérdés

járok pszichológushoz, de ő is csak tapogatózik, nem tudja, és teljeswen egészséges vagyok:( Van itthon a szekrényben pelenka-nemtom jó e rám-, csak nemmerem anyukámat megkérdni hogy hadd vegyem fel inkább. már kb 6 éves korom óta szenvedek ezekkel az izékkel és elegem van. szeretnék egyszer már jót aludni és nem idegeskedni h mi lesz feltudok e kelni...


14f


2013. máj. 30. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem születésedtől fogva áll fenn, mint ahogy a te esetedben is így van, akkor biztos, hogy pszichológiai ok van a háttérben. Ezt felderíteni sok idő, és te is kellesz hozzá, neked is segítened kell a pszichológusnak, hogy ő segíthessen.

Ne add fel ilyen könnyen, ne akarj felnőttként is pelenkát viselni. :)

2013. máj. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hidd el nekem már jobb lenne ha pelenkát viselnék, mert elegem van az állandó próbálkozásból, meg gyógyszerből, meg ébresztő szarságokból. és am kb 6 éves koromig pelenkázott anyukám, és azóta ilynekkel kísérletezünk, de már unom. mamár szerettem volna normálisan aludni mint régen, h nem kell félnem h sikerül e felkelnem. én a pszichológusnak nem merek elmondani mindent, és utálom is.
2013. máj. 30. 22:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Új pszichológus?
2013. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"nemmerem anyukámat megkérdni hogy hadd vegyem fel inkább. már kb 6 éves korom óta szenvedek ezekkel az izékkel és elegem van"


14 évesen külön engedélyt kell kérned hogy felvehess valamit? Pláne egészségügyi okokból? Akkor mégis miért csodálkozol hogy 6 éves korod óta ugyanaz a problémád miközben úgy is élsz és függsz az anyukádtól mint egy 6 éves?


És nem hiszem el hogy a pszichológus ne vette volna észre mennyire egészségtelen mértékű a te anyukádtól való lelki függőséged. És bocs hogy megijesztelek de el fog jönni a nap amikor anyukád se lesz már te meg még mindig egy nagyra nőtt kisgyerek leszel aki nem lesz képes megállni a saját lábán az életben (legalábbis ahogy állnak a dolgok anyukád és közted erősen efelé tartasz).

2013. máj. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
azért kell engedélyt kérnem mert anyukám szeretné ezt a dolgot, de én nem, de nem merem neki megmondani. nem ijen egyszerü ez. nem mondok el a pszicholúgusnak mindent mert egyszer elmondtam valamit neki, tök személyes dolgot, és anyukámmal beszéltemeg, és én soha többé nem mondok ennek a nőnek semmit el. am volt olyan alkalom is hogy csak ültem és hallgattam, de az meg irkált valamit rólam. és am nem függök annyira anyukámtól, mert anyukámnak pl én főzök, meg takaritok, mert apukám meghalt amikor 5 voltam :(
2013. máj. 30. 22:34
 6/11 anonim ***** válasza:
6 éves korodig pelenkázott anyukád? Ezek szerint a bepisilés már előtte is fennállt?
2013. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
halihó. igen fent állt, de tegnap végülis felvettem egy pelenkát, és jólaludtam végre :) és most veszek majd ilyen homeópátiás gyógyszert is amit írtak :)
2013. máj. 31. 15:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Jobbulást neked. Nem múlna éjszakai bepisilésed (javaslat) érdemes otthoni alvásnál textil pelenkát beszerezned pénz szűkében hónap végén elfogyott nadrág pelenka esetén praktikus megoldás. [link]
2013. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A pszichológusod se*gfej, ha képtelen egy személyes beszélgetést akként kezelni. Javasolnám, hogy keress fel másik pszichológust, aki ha szükségesnek tartja egy problémának édesanyáddal történő megbeszélését, akkor előtte kikéri a véleményed. Egy pszichoterápia ebben az esetben is hosszú és nem hoz majd azonnali megoldást, viszont tartós és valódi megoldást ez jelent.
2013. szept. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért a szervi baj sem kizárt.Orvos megvizsgált már?
2013. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!