Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Teljesen megvezettek hónapokig...

Teljesen megvezettek hónapokig és megcsináltak velem, amit csak akartak. Álszent orvosok áldozatai lettem. Nincs épeszű magyarázat erre. Ez van, ha az ember nem áll ki magáért?

Figyelt kérdés
Megfordultam sok orvosnál és kifosztottak, átvertek teljesen.
2014. jan. 13. 13:22
 1/2 Shai-Hulud ***** válasza:

- és a legnagyobb átverést az elmeorvos követte el, ugye? :)

Nem igazán értem, hogyan foszthattak ki... Kényszerítettek, hogy add át a pénzedet, vagy megzsaroltak, hogy eltesznek láb alól ha nem fizetsz?

Jelenleg az UTÓLAG adott hálapénz az egyetlen, ami nem büntetendő, az összes többi korrupciónak, kenőpénznek minősül.

Akaratod ellenére nem tud kifosztani az orvos - mert ha valamiért nem tetszik, simán tudsz másikat keresni.

2014. jan. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudtam volna másikat választani, de úgy vitték, nem volt választásom, mérlegelési lehetőségem. Teljesen bezsongtak, megkeveredtem, és nem tudtam mi történt velem. Továbbá a túlzott aggódásuk is megzavart a szüleimnek. Ilyenekkel foglalkoztunk az értékes dolgok helyett.
2014. jan. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!