Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan valaki közületek...

Van itt olyan valaki közületek aki pánikbeteg, ha igen akkor mit csináltok ellene és mi az ami a legjobban használ?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 03:05
 1/4 manólány121 válasza:
54%
En is az vagyok/voltam. De sokat javult a helyzet. Én lépcsőzetesen próbálom legyőzni a félelmeim. Meg mikor kezdtem bepánikolni valamin mindig eltereltem a figyelem valami mással. Ez nálam bevált. :)
2014. jan. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önkontroll,-csak saját magad tudod legyőzni-meggyőzni ,hogy nem kell pánikolnod és minden rendben lesz.Jó tehet a jóga és a helyes légzés,tiszta víz stb.
2014. jan. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
légzésgyakorlatok és önkontroll gyakorlatok.
2014. jan. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 cli_hlt ***** válasza:

Csupán egy pánikepizódom volt, ez után kaptam Frontint, ami egy erős nyugtató, de kis dózisban.


Ez rövid távon segített. Cserébe nem tartom jó megoldásnak, mivel erős függőséget tud okozni.


Nekem az jött be, hogy tudtam, úgy sem lesz bajom, mivel a pánikroham csak egy érzékcsalódás. Nagyon kellemetlen, de akkor is az, és nem is tart sokáig. Így egy félelemetes eseményből az egész átalakul egy kihívássá, vagy kalanddá.


Mint a hullámvasút, vagy az erőspaprika :)


Ha ide eljutsz, már meg is szakítottad a visszacsatolást, ami a pánikot magát okozza.

2014. jan. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!