Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbeteg voltam de most...

Pánikbeteg voltam de most megint visszaestem sajnos :/ valaki valami tipp dokin és gyógyszeren kívül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Magne B6-t és Elevit vitamint szedek, de lehet hogy csak placebó hatása van.

Én gyógyulóban levő pánikbeteg vagyok, ha baj van akkor rám tör újra de már csak szélsőséges szorongás, hadarok mint az állat, utálom hogy nem tudok magamon uralkodni.

Nekem sokat segített, hogy lett egy barátom most újra, legalább min. támaszt ad. Gondold át, mi tenne nyugodtabbá és próbáld megvalósítani, én már a társhiánytól is pánikolok.

2013. febr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,a magne b6 ot már én is kipróbáltam de nekem nem segített :( az elevitről még nem hallottam,hogy jó lenne pánikbetegségre,csak egyik ismerősöm szedte de ő terhesség alatt a kisbaba miatt..Amúgy ost én is boldog párkapcsolatban élek,de akkor is nehéz ez az egész mivel a közvetlen környezeteben "csak" nekem van pánikbetegségem így ők annyira nem tudnak segíteni..Neharagudj,hogy megkérdezem de Neked milyen tüneteid vannak??MItől lesz pánikrohamod??
2013. febr. 27. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!