Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudom kipróbálni, hogy...

Hol tudom kipróbálni, hogy milyen "tiszta" oxigént lélegezni?

Figyelt kérdés

Gondolkoztam rajta, hogy veszek egy oxigén inhalációs flakont. De elég drágának tűnik és lehet, hogy semmilyen érezhető hatást nem vennék észre.

Tévedés ne essék, nem betépni vagy kábulni szeretnék.

Csak kíváncsi vagyok a hatására.



2014. jan. 15. 07:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Ezt néztem:

[link]

2014. jan. 15. 07:21
 2/6 Miklós G. ***** válasza:
Egyáltalán nem egészséges a magasnyomású oxigén belélegzése, ha az nem indikált valami más okból kifolyólag. Lélegezzed csak a 21%-osat a levegőből! Nem betépnél tőle, hanem jó rosszul lennél. Járjál utána, ha érdekel egy élettan könyvben, hogy hogyan, mit és miért szabályozza a szervezet a vérgázokat, egyébként nem véletlenül.
2014. jan. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Hol tudom kipróbálni, hogy milyen "tiszta" oxigént lélegezni?"


Az intenzíven adnak ingyen!

:D

2014. jan. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Gondolom amit linkeltem az nem magas nyomáson adagolja a tüdőmbe az oxigént. Szerintem keveri a levegővel. De ebben nem vagyok biztos.


Nem akarok tartósan használni, ilyet csak kipróbálni szeretném.(Egyszer élünk jelszóval)

2014. jan. 15. 07:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt egy kísérlet. Két ember teljesítményét hasonlították össze úgy, hogy az egyik a verseny előtt és a feladatok között is 21%-os nyomású tiszta oxigént lélegzett be. Majdnem minden feladatban ő volt a jobb.
2014. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, használják doppingként is.

Láttam egy videóanyagot, lehet, hogy régebben híradóban láttam, hogy kerékpár versenyzők oxigén palackban alszanak.

2014. jan. 15. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!