Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez a videó igaz? (link)...

Ez a videó igaz? (link) szóval az átlagos anyagi helyzetű srácnak valóban több esélye van összeszedni egy normális csajt?

2013. dec. 18. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nem igaz


a testbeszéd egy valóban nem gazdag embernél eltérő

2013. dec. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

a nők pedig jól olvassák a testbeszédet, érzik, hogy valami nem igaz


az eredeti videónál a magabiztosság hiteles, a nő nem érti miért (autó nélkül)

2013. dec. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
a gazdagok testbeszéde milyen ?
2013. dec. 18. 12:06
 4/11 anonim ***** válasza:

olvass a nonverbális kommunikációról


nem csak a gazdagoké más, több tényezős

2013. dec. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

értem, de kifejezetten erről nem tudok olvasni, hogy a gazdagok testbeszéde milyen..


szóval milyen az övék ?

2013. dec. 18. 12:08
 6/11 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz egy magyar mondatot értelmezni, akkor hagyjuk. ;)
2013. dec. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
?
2013. dec. 18. 12:16
 8/11 anonim válasza:
Szerintem van benne valami, mert a pénz meghatározhatja a baráti társaságokat, aminek köze lehet ahoz hogy kivel, milyen személyel ismerkedsz meg.Az èn anyagi helyzetem éppenhogy közepes, de lassan 5éve van egy barátnőm,nemszámít neki, hogy mikor mennyi pénzem van, úgy fogad el ahogy vagyok.Mellesleg nemlett elkapatva, így főz, mos, takarít, emellet az apja mellet megtanult festeni is. Nemhinném, hogy egy gazdag lány csinálna ilyeneket.
2013. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Számomra itt kezdődik a normális lány fogalma
2013. dec. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem a testbeszédes dolog tudatalatti és nagyban függ az egyén személyiségétől. pl valaki intuícionálisabb, míg a másik az érzékeit használja, valaki elemez, gondolkodik, analizál.

ez a teszt nem mutat meg semmit. túlságosan felszínes. az emberi kapcsolatok nem erről szólnak és az első benyomásnál, az ismerkedésnél abszolút nem csak az számít, még azt se mondani, hogy ez tenné a legnagyobb benyomást, hogy te milyen közegből származol vagy milyen autóval jársz.

hogy mondjak egy példát, a párválasztás amikor ösztönösen történik, akkor a tudatalatti szagok, feromonok döntő szerepet játszanak. akkor ott van a kisugárzás. nekem férfi szemmel jobban bejött ingben a csákesz és természetesebben is viselkedett. a másodiknál nagyon látszódott, hogy így akar becsajozni, ez az ő kocsija. egy normális értékrenddel rendelkező nőben ez sehogy nem tesz jó benyomást.

de beszélhetünk az elméről is, vagy ki milyen tudatállapotba van éppen. befogadó, elutasító, nyitott, zárkózottabb. egy ilyen teszt csak akkor mutathat bármilyen fajta igaz eredményt, ha az alanyokat jobban megvizsgálják, más-más kinézettel, személyiséggel rendelkező csákeszokat is helyznek és nem csak 10-20 csajnál próbálkoznak be, hanem mondjuk 1000-nél, így egy sokkal tisztább és részletesebb statisztikát kapva, a szituációkat minden aspektusból megvizsgálva, ez így ismétlem nagyon felszínes.

a pszchiológiában például nagyon számít a mosoly. egy idegen ember leszolít, mérföldekkel más benyomást kelt benned, ha mosolyog, vagy ilyen nyomulós, mint az úriember a videóban. amikor leszolított bárkit, mikor mosolygott? nem sokszor.

ezzel a kis eszmefuttatással csak azt akarom mondani, hogy NEM LEHET MINDENT ELEMEZNI. sok idő, mire megtanulja az ember, de szerintem az emberi kapcsolatok megfejtethetetlenek, mert annyi minden játszik közre, hogy megjósolhatatlan, egy dolognak mi lesz a vége. meg nem is arra vannak, hogy boncolgassuk őket. azt a neurotikusok teszik.

2013. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!