Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bocsánat, nem ehhez a témához...

Balint123456789 kérdése:

Bocsánat, nem ehhez a témához tartozik, de nagyon sürgős! Komment?

Figyelt kérdés

Elszakadt az elülső keresztszalagom, 1 hónapom van sítáborig míg megtudom erősíteni a combizmom(értek hozzá)

Van rá reális esély, hogy tudja vele síelni?


2014. jan. 15. 23:43
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs! vagy műtik vagy nem.. ha nem, akkor idő mire felszívódik és mozogni tudsz megint teljes értékűt!
2014. jan. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sulek Péter ***** válasza:
nem kellene vele síelni sztem ez már súlyos sérülés
2014. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 hónapja történt az eset, sajnos az orvosi rendszernek köszönhetően először hazaküldtek később mint kiderült az MR felvétel alapján elszakadt. Másfél hónapja erősítem rátudok állni, tudok vele futni is. Biciklizni. Hirtelen mozgásra érzékeny.
2014. jan. 15. 23:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább ne feszegesd. 1 hónap, míg gyúgyul legalább. Szóval utána kell lassan, fokozatosan erősíteni.
2014. jan. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jah, hogy 2 hónapja... Nos, szerintem lassan kezd el erősíteni, és 2 hét múlva meglátod, milyen, akkor döntsd el.
2014. jan. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a sítábort vezető tanárt kérdezd mondjuk meg, meg az orvosod.
2014. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Többnyire sajnos senki hozzáértő nem ajánlja. Számomra nehéz elfogadni, egy éve erre várok. Köszönöm a kommenteket!
2014. jan. 16. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!