Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szám sarka rendszeresen...

Szám sarka rendszeresen bereped/beszakad. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
az biztos, hogy nem szárazság okozza.
2009. dec. 2. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
herpesz??
2009. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Nekem havonta 1x előjön, majd elmúlik. Én ajakírrel kenem, lehet használ neki, lehet nem, de legalább nem olyan kellemetlen az érzése.
2009. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, nem herpesz
2009. dec. 2. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
kevés folyadék?
2009. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont most küzdök(em) vele én is, elmentem a gyógyszertárba és kértem a segítségüket. A válasz a következő volt, B3 vitamin hiány vagy egy könnyű kis fertőzés pl. idegen pohárból való ivás esete. Megoldás, polyvitaplex drazsé ill. klorocid krém egyik sem vénykötekes. Ja és nekem már kezd elmúlni!
2009. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én szenvedtem ilyentől, semmi nem használt neki pedig sok mindent kipróbáltam. Egyszer anyukám vett teafás krémet, és az hozta rendbe azóta nem volt ilyen gondom.
2009. dec. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!