Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki ismer valami hatékony...

Ki ismer valami hatékony gyógymódot?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Azért irok mert remélem hogy van valaki aki tud segiteni voltakeppen olyan választ ad majd ami tényleg segitségemre lessz!Nem szeretnék sokat magyaráyni az esetemről ezért hamar a lényegre is térek.Tehát középfülgyuladásom volt/van és szeretnék rá találni egy olyan kezelést ami végleg meggyógyitja.Nagyon sokat szenvedttem már miadtta és sok orvosságot ,innyekciót beszedttem de félek hogy majd újra kiujul ,ezért kérem ha tud valaki valamit talán volt valakinek és tud rá egy végleges megoldást annak szivesen meghalgatnám a tanácsát.köszönöm!
2014. jan. 17. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Bioptron lámpa segíthet felszámolni a betegséget
2014. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hűha, engem kiskoromba műtöttek a füleimmel, részben hasonló okokból...a műtétet sopronban csinálták meg, akkor még csak ott volt rá lehetőség...esetleg az jutott hirtelen eszembe, hogy googlén próbálj rákeresni az ottani kórházra, szakorvosokra...!

Illetve ne állj meg egy orvosnál, lehet, h csak a jelenlegi dokid a béna, sajnos ma már kizárt ez se.

2014. márc. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: most jutott még eszembe, h a sotén is van egy jó fülész...nő, vmilyen Gyöngyinek hívják...ha pesti vagy, akkor próbálj meg rákeresni a sote honlapján...több Gyöngyit nem fogsz találni fülészként, ha még ott dolgozik.

Azért is írtam, h ne állj meg egy-két orvosnál, mert gyerekként eleinte nekem is elcseszték, és végül műteni kellett, de ez nem jelenti azt, h neked is fog kelleni, ha jó kezekbe kerülsz.

2014. márc. 9. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!