Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes lenne? Ebből többet...

Érdemes lenne? Ebből többet is megtudhatnánk?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz,ezért előre is köszönöm annak aki elolvassa és próbál segíteni.

Szóval én egy majdnem 15/L vagyok.Mióta elkezdtem menstruálni(3 éve) ekcémás vagyok,amit az orvosok allergiához,többek között ételallergiához vezetnek vissza.A 3 év alatt két allergiavizsgálatot csináltak,karcolósat és vérvételeset is.Az egyik kimutatta nagyon sok mindenre az allergiát,a másik viszont nem.Vagyis amiket először néztek,abból 2-3-at hozott ki másodszor is pozitívra.

Nekem nagyon megkeseríti az életemet az ekcéma.A nyakam,a karom piros foltokkal van tele és viszket...A helyzeten ront az,hogy hiába állom meg nappal és nem vakarom ki,éjszaka álmomban kivakarom.

Én már bármilyen orvoshoz elmennék,aki tudna rajtam segíteni.Sajnos anyagilag nem állunk túl jól főleg,hogy nővérem az ELTE-re jár és havonta kb. 60-70.000Ft-t elvisz.

Ma föci órán elterelődött a téma,mert látta a tanárnő a bőrömet.Mondta,hogy neki a lányának akkor ilyen,amikor vírusos beteg.Ajánlotta nekem a gasztroenterológust,mert a lányának segített.

Heves megyében lakunk,s itt van egy másik közeli városban(Hatvanban) gasztroenterológus.Természetesen magándoktor,tehát kell fizetni érte.

Most utána néztem a neten,szerintem lehet,hogy segítene,bár nem annyira értek hozzá.

Ezt az oldalt néztem meg:

[link]


(A gasztroenterológuson kívül még amit a tanárnő ajánlott Budán magán természetgyógyász,aki tudna segíteni talán.)

Szerintetek a gasztroenterológus tudna segíteni nekem?Én bármit megadnék,ha jobb lenne.Szóval mivel nem állunk anyagilag túl jól akár még zsebpénzből be is szállnék a költségeibe.

Érdemes lenne felkeresni?

Egy elkeseredett lány.


2009. dec. 2. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak magán gasztroenterológus van, hanem sztk-s is. Kérj a háziorvostól beutalót és ingyen elmehetsz.
2009. dec. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezt nem is tudtam:)

és ha háziorvostól kérek beutalót,de a mi városunkban nincs gasztroenterológus,akkor a legközelebbi városba küld,ahol van gasztroenterológus?

2009. dec. 2. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, oda küld ahová ebből a szempontból tartoztok. Azt ő tudni fogja.
2009. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!