Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az embernek problémái...

Ha az embernek problémái vannak, akkor miért kell rögtön skatulyába sorolni? Ha pelenkát kell hordania, mert muszáj, akkor miért kell rögtön egy kalap alá venni azokkal, akik ezt szeretik hordani és kedvtelésből teszik.

Figyelt kérdés
Az elmúlt években számtalanszor kerestem társat magamnak. Úgy, hogy 2008-ban egy balesetem volt, amely után az orvos félre kezelt és hát úgy eset, hogy 27 évesen újra pelenkára szorultam. Eleinte nagyon szégyeltem, de idővel az ember mit van mit nincs tenni megszokja (persze küzd ellene és véget akar vetni neki, de nem olyan tragikusan áll hozzá, mint az első időkben. Azonban azt láttam, hogy azért, mert némelyeknek ez kedvtelés mindazok is el vannak ítélve, akiknek ez egyáltalán nem az. A társkeresésben is probléma, s a barátok és ismerősök is furán néznek az emberre, ha megtudják. Nem mellesleg a felnőtt pelenkásokat a média is (Neo FM) valami perverz állatoknak állította be... Pedig én nem érzem magam kevesebbnek... Úgyanugy hasznos tagja vagyok a társadalomnak szerintem... Azóta, persze van barátnőm... Ő elfogadja, de a többség nem! Velem lenne a probléma, vagy az emberek túl sprődek? Nem tudom! Mi a véleményetek?
2014. jan. 20. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége unalmas majom, akinek az egyetlen élvezete az életben ha más bajain csámcsoghat. Egyik füleden be a másikon meg ki, máshogy nem lehet túlélni ezeket a dolgokat.
2014. jan. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy őszintén, kinek mi köze hozzá? Én lány vagyok, nem jelentem be minden hónapban, hogy na emberek, figyelem, én most épp betétet használok. Ugyanígy az se tartozik más emberekre, hogy te pelenkát használsz. Nem is értem, miért kell erről beszélni, van egy párkapcsolatod, a párod elfogadja, más embernek meg semmi köze hozzá, hiszen gondolom, nem mások előtt szoktad kicserélni.
2014. jan. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem mások előtt használom, de az emberi beskautájázás borzalmas. Egyébként meg a lányok havi betét használata teljesen természetes, bár nyilván nagyon kellemetlen dolog...
2014. jan. 20. 01:31
 4/9 A kérdező kommentje:
bocsánat helyes kifejezéssel: beskatulyázás... már fáradok...
2014. jan. 20. 01:33
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
sajnálom a problémádat, de az én véleményemnek nem fogsz örûlni. Szerintem ez nem bunkóság az emberek részérõl, egyszerûen ösztönösen így vagyunk beállítva, undorodunk a hibás példányoktól. Nem csak az embereknél van így nézd meg bármely állatot ami csapatban él, a hibás selejtes példányokat kiközösítik. persze tudom, ez nálad nem genetikus, de sokkal inkább ösztönlények vagyunk mint azt sokan gondolnák.
2014. jan. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát első körben én egyáltalán nem tekintem magam hibás egyednek, még akkor sem, ha vannak olyan buta (?) vagy vak (?) emberek, akik annak tekintenének ezért. Saját cégem van, alkalmazottam és egy társadalmi szervezetet is vezetek, de mégis bánt pont ez a vakság és elfogultság... Ja igen és ezt nem a hibás géneknek és nem is másnak, csak egy doki félre kezelésének köszönhetem... jó persze ha nincs a baleset, akkor nem kerülök ahhoz a dokihoz, de akkor is...
2014. jan. 20. 15:34
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, miért akarod az egész világnak eldicsekedni, hogy pelenkás vagy! És azt sem értem, miért vagy felháborodva azon, hogy nem örül veled mindenki! Ha még nem vetted észre, az átlagemberek úgy vannak vele, hogy általában az idős, magatehetetlen, halálközeli állapotban lévő embereknek van szüksége pelenkára. Éppen ezért nehéz nekik kezelni azt, hogy egy életerős, fiatal férfi közli velük, hogy ő bizony pelenkát visel. Nem igazán vannak erre felkészülve, és nem is biztos, hogy tudni akarják. Saját tapasztalatból tudom, nem érdemes kikürtölni ezt az állapotot. Én is pelenkázom magam 26 éves korom óta, de csak annak mondom el, akinek nagyon muszáj. Még a munkahelyemen sem tudnak róla, Csak otthon a család, meg néhány nagyon közeli barát. A barátokkal is csak azután beszéltem erről, miután észrevették rajtam. Az egyikük azóta teljesen másként viselkedik, távolságtartóbb lett, nagyon ritkán találkozunk. Viszont más problémám nem volt. Van egy szerető férjem, akit már pelenkásan ismertem meg. Én is teljes embernek érzem magam, a ruhám alatt rejtőző titkomat pedig nem kötöm senki orrára! Mindenkinek jobb így! 37 N.
2014. jan. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Előttem válaszoló!


Tévedésben vagy! Az életben nem az a fontos, hogy ezt az ember kikürtölje, hiszen például itt se tudja senki, hogy milyen név és válaszadás voltaképpen kit is takar... Bennem az kellt visszataszítást, hogy azokat az embereket, akik ezt muszályból hordják (és ettől még egyáltalán nem kevesebbek)

ad1: úgyanúgy perverznek tekintik, mint azokat, akik ezt kedvtelésből hordják és mindenféle izléstelen képpel telepakolják a netet magukról és másokról.

ad2: úgyanúgy fogyatékosnak, leépültnek tekintik, mint amilyeneket az általános szemlélet elfogad...


Én se nem érzem magam perverznek, se nem érzem magam fogyatékosnak emaitt, s mivel egy orvos félre kezelésének köszönhettem, ha érzéseim is vannak, akkor is: Na! Rá haragszom érte!


Az a baj, hogy amikor például egy Balázs Show-t hallgatunk, akkor amikor ebben a témában kutakodtak, akkor is a perverz szó lett kiemelve, úgyanúgy mint a diploma szó mellé az okos, vagy a 8 általános mellé a lusta és buta szavak. Pedig ezek az általánosítások egyáltalán nem igazak. Nekem is két diplomám van mégsem érzem magam okosnak, de Hofinak csak 8 általánosa volt mégis azt mondhatjuk, hogy elég okos, értelmes, tiszteletre méltó NAGY ember volt...

2014. jan. 25. 09:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasznos tagja vagy a társadalomnak, okos vagy mert 2 diplomád van és céget vezetsz. Nincs benned hiba csak az egyes egészséges embereknél.
2014. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!