Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mostanában nagyon nehezem...

Mostanában nagyon nehezem alszom el, van hogy 2-3 órát is forgolódom, mire álom jön a szememre. Altatót nem akarok szedni, vmi természetes gyögymód kéne. Vmi haszos ötlet?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a meleg kakaó szokott segíteni!
2009. dec. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lefekvés elött igyál gyógytea keveréket amiben legyen komló,macskagyökér,citromfű..,ezeket összekevered egyforma arányban és teát készitesz belőle!Nálam ez bevállt;)És ne filtereset hanem szárasat vegyél Herbáriást!
2009. dec. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
El vagy eléggé fáradva?
2009. dec. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
el. 11kor majd leragad a szemem. és kb fél keő, kettő körül alszok el.
2009. dec. 3. 14:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 11kor már nagyon álmos vagy, akkor feküdj is le akkor. Ne gondolkodj semmin, semmin, csak keress egy kéynelmes alvópozíciót és mehet a szunya. Persze az se mindegy mitől vagy fáradt, pl. ha fizikailag, akkor leet már azért nem tudsz aludni, mert ahhoz is kimerült vagy. Szellemileg próbáld magad elfárasztani. Ha nem megy az alvás, olvass valami unalmas könyvet, újságot vagy tanulj valamit, ami untat, meglesz az eredmény :)
2009. dec. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
szex. én utána azonnal el birok aludni.
2010. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is nehezen alszom. Azt tudom javasolni hogy csak TÉNYLEG NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON UNALMAS könyvet olvass. Én attól se alszom el, de te talán igen...
2010. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is az elalvás előtti szeretkezés jutott eszembe... :-)
2012. febr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!