Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 14 órás vérnyomás mérőnek...

14 órás vérnyomás mérőnek milyen hangja van? Nagyon hangos?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vedd el az élét a dolognak, közöld mindenkivel vigyorogva, hogy holnap berregni fogsz, és holnap már senki se fog meglepődni meg bámulni :)
2014. jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nálunk nem furcsa, ha valaki 24 órással jön suliba, de én nem vállaltam be.

Nekem volt kb 12 évesen is, és már akkor sem tudta megmérni, ha kocsival mentünk haza a kórházból, felpumpálta vagy 5x, a karom majdnem szétrobbant, de nem sikerült megmérnie a mozgás miatt (ugyebár mozdulatlannak kell lenni közbe). Mi lett volna a fél órás zötykölődő buszon...


Mivel itthon voltam a 2-nál végig, elmentem sétálni, lépcsőzgetni, kb mintha suliban lennék.

2014. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kb 1 éve 24 órás vérnyomásmérő felhelyezve. És elkövettem azt a hülyeséget, hogy elmentem vele suliba. Nem hangos szerintem se, főleg ha egy normál vérnyomásmérőhöz hasonlítjuk. De azért elég jól meghallható, és naná, hogy mindig akkor van a legnagyobb csönd a teremben. És ahogy az előzőek írták: amikor mér, akkor például írni se tudsz a szorítás miatt. Ha zavar az, hogy mások nagy valószínűséggel hallják, akkor maradj otthon, egy potyanap sosem árt.

Amúgy én speciel este egy percet nem tudtam aludni, mert idegesített a hangja, de ismerek olyat is, akit ez egy csöppet se zavart.

Szóval a lényeg, hogy neked kell tudnod, hogy mennyire feszélyezne ez az izé a karodon, plusz kalkuláld bele a hazamenetelt, meg minden egyebet. Nehogy az izgulás miatt legyenek rosszak az eredményeid. Akkor inkább maradj otthon és pihenj, sétálj, képzeld azt, hogy hétvége van. :)

2014. jan. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Na igen, én sem aludtam egy percet sem azon az éjjelen...
2014. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én aludtam, nem is volt annyira hangos :)
2014. jan. 26. 22:46
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már úgy tudom kétszer felrakva 10 éves korom körül! Alvásnál nem zavart, nem keltett fel! Suliban sem zavart senkit, pedig volt hogy dogaírás közben mért amikor full kuss van! Cikizni nem cikiztek, mondtam hogy most mi a helyzet, és megértették(ritka az ilyen az általánosban)!
2014. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!