Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Áttétes rákból felgyógyulás?

Áttétes rákból felgyógyulás?

Figyelt kérdés

Egy elég közeli rokonomnak rákja van,ma volt műtétje.Májárol szedték le,gyomra egy részét kivették,fél éve is volt egy műtét,akkor is szedtek ki a gyomrábol részeket.Kb másfél éve diagnosztizálták nála.Harmincas férfi,ezen kivül mindig egészséges volt.Anyukája ugyanebben halt meg.

Bár kimondva nincs,de senki nem hiszi igazán,hogy ebből meggyogyulhat,biztatja mindenki,hogy jol lesz.

Pesti orvos fél évet adott neki,műteni se merte,mondván hogy nem éli tul.Más orvos elvállalta,megvolt a műtét,még altatva van.Orvos semmit nem mond,csak hogy majd kiderül mennyire volt hatásos.


Ismertek olyat aki ilyenből felgyogyult?

(olyan rokon van,aki mellrákbol meggyogyult,de áttátesből még senki)


2009. dec. 3. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem. (bocs, részletezni nem akarom)
2009. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem sajnos, de mindenki reménykedik a végsőkig, hogy velük csoda történik, sajnos nem szokott.

Mi is reménykedtünk...

2009. dec. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Próbáljátok meg a VETERA Víz Fogyasztását!


Állatoknak készül az igaz, de én azóta ajánlom mindenkinek mióta segített a feleségem pajzsmirigy daganatán igaz az nem volt még áttétes...


[link]


VETERA-DDW-25® víz


Vannak mellékhatásai, de ezektől nem kell megijedni, a kemoterápiának is vannak...


Gyógyulást kívánok!!!

2009. dec. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, mi holnap temetjük férjem unokatesóját,30évesen..anyukája is ebben halt meg.Tavaly diagnosztizálták nála(vesén)megműtötték,most 2 hónapja kiújult,áttétes lett..
2009. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Minden követ meg kell mozgatni..
2009. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

„Elvileg 1981. júniusa körül meg kellett volna halnom rosszindulatú melanomában, amely a rák egyik leggyorsabban terjedő fajtája. Ma egészséges vagyok a szó legteljesebb értelmében: nemcsak nem vagyok beteg, hanem nagyon jól érzem magam, és rengeteg energiám van. Amikor 1980. vége felé kiderült, hogy továbbterjedt a rákom, mellesleg cukorbajban, kezdődő izületi gyulladásban, gyakori migrénben és krónikussá vált foghús tályogban is szenvedtem. Ez a sok betegség mind elmúlt. Olyan érzés ez, mintha a második ifjúságom élném. A ráksebészeti beavatkozás során megcsonkítiott jobb lábam nagyrésze visszanőtt. Orvos barátaim szerint az ilyen fokú regenerálódás lehetetlen, és én hiszek is nekik, kivéve, hogy épp e lehetetlenségen járok minden nap. Testem gyógyulásával párhuzamosan átestem egy belső változáson is, amelynek során sok félelmemet, terhemet és elavult értékemet elvetettem, úgy, hogy ma szabadabb és teljesebb embernek érzem magam. Sokkal kevesebbet aggódom és sokkal többet nevetek, mint azelőtt. Mert ha az ember eljutott egyszer élet-halál mezsgyéjére, majd visszatért egy dúsabb életbe, akkor attól kezdve nem is képes többé aggodalomra.

Az én életemet a Gerson terápia mentette meg…”

Beata Bishop


légy szíves keress rá: www.gerson.hu

2009. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

IGEN!


Ezt olvassátok el. Budapesten tanfolyamon is tanitják már.

www.ujmedicina.hu


A magyar terjesztője a módszernek először vastagbél daganattal küzdött, majd áttétes lett a májában. Ezzel a módszerrel gyógyult meg. Videót is találsz Barnai Robertóval beszélget Kondor Katalin az Echo TV-ben dec.14-én.

2009. dec. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

minden kö megvan mozgatva,igy került 300km-re levő korházba...


csak sajnos van,hogy semmi nem segit...fiatal,életerős,kisgyerekes apuka,és ennyi lett volna az élete? a jok mennek el mindig...:(

és ez szomorú

2009. dec. 3. 21:02
 9/17 anonim ***** válasza:
szénsavmentes DEUTERIUM MENTES VÍZ!!!! Így kell keresni gyógynövényboltokban!
2009. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De segít!!! A Gerson-terápia!!! Budapesten van magyar képviseletük, magyar orvosok. Ahogy írtam, www.gerson.hu Kemény, de ha betart a beteg mindent, akkor GYÓGYUL!!! Beata Bishop-idézetet is ezért másoltam be az imént!!! Továbbá a deutériummentes víz (szénsavmentes), ezt magyar tudós fejlesztette ki, kifejezetten a rákos sejteket pusztítja.
2009. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!